| ღLiFeHaSMeAiNgღ a întrebat:

Azi dimineata cand m-am trezit (am dormit pe burta), cand mi-am intors capul in dreapta m-a durut foarte tare. Ce sa fac (in afara sa merg la doctor)? Cand imi aplec capul pe umarul drept ma doare foarte tare. Dau funda pentru cine ma ajuta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tavy100 a răspuns:

Ori ai racit putin, ori ti-a amortit gatul, incearca sa invarti capul cat mai mult, si daca tot te va mai durea dupa vreo ora incearca sa te relaxezi, sa dormi. Oricum nu e ceva grav, iti va trece.

3 răspunsuri:
| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică:

Mersi pentru raspuns!

| JohnnyJohnny a răspuns:

Iti trece in maxim 2-3 zilewinking...nu e ceva gravbig grin

| Popa_Madalina_1996 a răspuns:

Incearca sal fortezi.si se lasa. in 2 zile maxim