| maxim789 a întrebat:

Baschetul chiar te ajuta la cresterea inaltime, spuneti va rog pe cine a ajutat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Daca il faci in perioada de crestere cu antrenamente intense si dese, DA.

| Yurisa a răspuns:

Daca vorbesti de banchet, ala te ajuta sa pierzi o noapte si a doua zi sa mori de somn
Daca vorbesti de baschet, da. Acest sport, la varste mai tinere (pana in 18-19 ani) te poate ajuta cu cresterea in inaltime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este baschiet, nu bachiet. Și da, te ajută să crești. Lafel și înotul.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Baschet nu baschiet, abecedarule!