| Cosmin_Mihai_1995_3Uc2 a întrebat:

Bubitele de la alergie se înrăutățesc de la căldură? Mă poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu se înrăutățesc de la căldură. Pentru bubițe există o alifie la farmacie, mergi și întreabă pentru diverse detalii.

| IngaPîrău a răspuns:

Salut, eu de asemenea mam conruntat cu o asemenea problema si la caaldura re inrautatiuau, dar te-as sfatui sa mergi la un medic.