| AntonelaCK a întrebat:

Acum 1 an si ceva m-am lovit intr-un colț de sticla in zona coapsei. Mi s-a invinetit atunci... ideea este ca si in momentul de fata am acea vanataie ( mai putin vizibilă evident, dar există).
Stiti cumva, as putea sa dau cu ceva acolo sau asa va ramane?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Colț de sticla? Trebuia sa pui intrebarea acum un an. Acum nu mai ai ce-i face.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca a trecut deja 1 an de zile, inseamna ca ramai cu cicatrice pe viata.
O poti elimina printr-o operatie estetica, care-i de altfel foarte scumpa.