| Girly97 a întrebat:

Acum 20 minute mi-am rotit fara sa vreau mana si am simtit un fel de curentare. Acum, ma doare putin si atunci cand imi rotesc sau suprasolicit mana, simt ca sunt curentata. Ce pot face? FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

Pai daca nu ti-ai rotit-o rau, durerea o sa dispara in 1-2 ore. Daca pana maine nu dispare, spune-le la parinti sa-ti faca un masaj. Bafta happy

| Girly97 explică (pentru Adryan17):

Daca fac asta. o sa doara si mai rau...

| Adryan17 a răspuns (pentru Girly97):

Sunt sigur ca pana maine nu o sa ai nimic..insa ai putea sa le zici la parinti sa-ti maseze mana cu o crema. Poate o sa te doara pe moment, insa apoi o sa-ti treaca.

| Girly97 explică (pentru Adryan17):

Mersi. happy

| Adryan17 a răspuns (pentru Girly97):

Cu placere happy

| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Nu, nu ai nimic, la sigur, este o chestie ce ține de permutarea nervilor. O să-ți treacă)) Baftă!