| Girly97 a întrebat:

TPU! Mi-am miscat putin mana stanga si dintr-o data am simtit un "scurt circuit", adica, chiar am simtit ca am fost curentata si ma simt asa ciudat la mana si imi este frica sa o foloesc... Ce pot face? Sunt DISPEARATA!
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Isi revine singura la normal.

| MozZatY a răspuns:

Detaliaza cum ai miscat-o...ai facut yoga? happy e genul de scurt circuit pe care il simti cand te lovesti in cot?

| Girly97 explică (pentru MozZatY):

Am rotit-o prea repede si fara sa stiu. happy

| MozZatY a răspuns:

Nu cred ca e ceva de care sa te temi, cum au zis si colegii, fa putina miscare. Oricum, eu te sfatuiesc sa mergi si la un medic daca persista, just to be sure happy

| AlinG5 a răspuns:

Nu e nici o problema, incearca sa faci cat mai multe miscari ale bratului. Ti s-a intamplat asta din cauza ca ai stat cu bratul intors.

| HunnyBAG a răspuns:

Stai linistita, nu patesti nimic si eu am mai simtit asa ceva, dar nu e niciun pericol, foloseste mana cu incredere happy

| Girly97 explică (pentru HunnyBAG):

Ma cam doare acum si atunci cand fac vreo miscare accidentala iar vine senzatia de curentare...

| HunnyBAG a răspuns (pentru Girly97):

Probabil ca ti-ai sucit vreo vena sau ceva, incearca sa masezi mana cu o crema, diclofenac de preferat