| CosminaAndr33a a întrebat:

Acum o saptamana m-am operat a 4-a oara de strabism. Si încă am ochii rosii. Dar este normal sa am 2 puncte negre mici in interior ochiului chiar unde este rosu? Sunt mici si abia se vad, sunt ca o mizerie. Este normal sa le am dupa operatie? Va rog sa imi ziceți. URGENT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Medicul este cea mai potrivita persoana sa-ti raspunda la intrebarea aceasta! Du-te si vorbeste cu el si vei fi mult mai linistita pe urma! Sanatate!