| adrian_6302 a întrebat:

Buna allz. am o intrebare thinking eu merg la narghilea o data pe saptamana si stau cam o ora [stam vreo 5-6 la o narghilea]. credeti ca dauneaza tare corpului meu? am 15 ani, in septembrie fac 16

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nutemaidoresc a răspuns:

O aroma de 250g pentru narghilea, din care ies intre 20-30 narghilele, contine nicotina cat un pachet de tigari ( 20 de bucati ). Asta-i comparatia reala. Chiar daca ai fuma singur o narghilea odata la 7 zile nu ti-ar dauna corpului.

2 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Nici vorba! Keep it on, bro!

| eu17 a răspuns:

Hmmm e clar ca dauneaza...da' nu-ti zic sa te lasi, spui ca o data pe saptamana. si sunteti 5-6. nu cred ca ve pati ceva pe termen scurt...glumesc. eu nu am nimic, dar depinde.