| anaivaschescu a întrebat:

Hei. Am o intrebare. Se intampla ceva adica ce efecte poate provoca daca tragi o data din narghilea. La fel ca la tigari? Creeaza dependenta? O singura data. De ex sapt viitoare o sa merg cu colegele in le creme,bistroul acela si ele o sa traga din narghilea si nu vreau sa fiu sigura care sa stea asa. Daca dauneaza, nu o sa fac asta. Voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce legatura are cu aceasta categorie?

| corbulalbrosu a răspuns:

Iti vei face o imagine proprie si nu una subiectiva care se poate forma sau sa rezulte din raspunsurile subiective primite dela useri, in cazul incare vei citi urmatorul articol : http://www.descopera.ro/......-narghilea Multa sanatate.

| Oana92 a răspuns:

Eu zic sa nu faci ceva doar pentru ca esti singura din grup care nu ar face. Arata ca ai caracter si principii. Nu vrei sa tragi din narghilea, nu o fa! Sau vei ajunge in situatii oribile doar pentru ca ai facut ce au facut si restulwinking

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ca un fost fumator si actual moralist. Daca e vorba de curiozitatea de a trage la narghilea, merge sa o faci.Nu o sa mori si nu o sa faci nici cancer. Nu da dependenta dar nu face din asta un obicei. Tigarile dau dependenta din cauza nicotinei in primul rand,fiind in concentratie mai mare,si in al doilea rand,fiindca sunt la tot pasul, suntem bombardati cu pachete, reclame, promotii de toate felurile. Vrei sa tragi, baga mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narghileaua este ca un nebulizator, nu da dependenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narghileaua e apa de ploaie fata de tigari.
poti sa tragi cat vrei, nu da nicio dependenta.