| Romenciumarian a întrebat:

sunt baiat si am 14 ani, sunt rârâit de cand ma stiu, credeti ca daca as merge la un logoped bun mi-ar putea rezolva problema? Voi cei care puteti pronunta "R" sunteti deranjati de cei care nu pot? Credeti ca e un motiv serios/bun de deprimare/frustrare?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

E posibil sa îți rezolvi problema, insa daca nu reușești nu dispera, mie una mi se par simpatici rârâiții, nu ma deranjează cu absolut nimic. Nu vad nici un motiv de deprimare.winking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad de ce te-ar frustra ca nu poti pronunta "r", chiar este simpatic ^^ Ma "deranjeaza " persoanele sâsâite pentru ca nu inteleg ce zic pana ma obisnuiesc cu ele.

| Romenciumarian explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de incurajare!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Romenciumarian):

N-ai pentru ce : )