| bellaiza a întrebat:

Am 17 ani si am o problema. Eu am un nodul la san dar nu e ceva grav, asa mi-au spus doctorii, e ceva hormonal. Dar sanul nu creste, decat foarte putin, dar celalalt e deja foarte mare, e normal, si se vede diferenta. Arata foarte urat mai ales la tricouri sau costum de baie. Cum pot sa-l fac si pe celalalt sa creasca? Macar sa se apropie de marimea celuilalt. Va rog. fundita :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ramona_5995 a răspuns:

Du. te draga la doctor.
Nu suntem doctori si nici nu stim ce si cum s a intamplat cu sanul tau. straight face
Imi pare rau...
#Deea
Tu te ai gandit inainte sa dai raspunsul asta? raised eyebrows

| Deea_8134 a răspuns:

Pai... Te duci la operatie sa-ti bage silicoane thinking

| bellaiza explică:

M'am dus dar nu au ce sa faca. Mi-au dat o crema dar nu e buna de nimic. Au zis ca nu e grav nu am de ce sa imi fac griji, doar ca nu crestehee hee Si... Deea, nu toata lumea vrea sa isi puna silicoane, oricum asta nu e o solutiehee hee