| zyxwvutsrqponmlkjihgfedcba a întrebat:

am avut varicela acum aproape doua saptamani si inca nu mi-au picat toate cojile, au mai ramas cateva... oare as putea sa fac un dus ai sa merg la scoala maine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tinand cont ca afara este prea frig si nu e bine sa iesi daca inca nu ti a trecut mai bine mai stai in casa macar saptamana asta, un dus rapid [nu baie] poti sa faci dar cu mare grija

| BlackEyedGirl a răspuns:

Mai bine stai acasa pana iti trece de tot

| ConstantinCornel a răspuns:

Nu! Nu poți!
Și nu ai voie să faci baie!
Funda?