| maryusyk1705 a întrebat:

am fost racit, mi-a trecut iar acum mi-a revenit dar cu dureri de gat, amigdalita si mai mult de jumate din gingii umflate si maseaua de minte care este in crestere infectata si imflaamata, iau antibiotice de 2 zile si vad ca nu`mi trece
Ma dor gingiile ingrozitor nici nu pot manca, vreau si eu niste sfaturi va rog mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EmaS a răspuns:

Trebuie neaparat sa mergi la un doctor ca sa iti prescrie un antibiotic mai puternic sau chiar injectii.Nu mai sta asa.