| Bogdan_Cristinna_1996 a întrebat:

Bună,am și eu o nelămurire,de ceva vreme am lângă nas o bubiță roșie,nu știu din ce cauza a apărut,dar îmi iese în evidență mereu, mai ales în poze! Din ce cauza?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexandru0sorin a răspuns:

Man adevarul este ca atunci cand vine vorba de bubite rosii... poate fii vorba despre orice big grin mai bine consulti un profesionalist

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Da.Ai nevoie de o consultatie dermatologica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci la un dermatolog, dupa ce te va consulta iti va spune ce este si ce ai de facut.