| anais13 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Ați patit sa va întârzie menstruația de la antibiotice?
Mi-a intarizat deja 5 zile și e cam mult, nu am mai patit sa întârzie chiar atât. Sex neprotejat nu am făcut decât o data și noi am fost destul de precauți. Însă luna trecută am avut și mult stres cu niște examene, dar am luat și pentru prima data antibiotice, de aceea ma gândesc ca ar putea fi de la asta... a mai patit cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Citeste pe prospectul medicamentelor pe care le ai luat ce contraindicatii si efecte adverse are.

| anais13 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu scrie nimic legat de menstruație.

| Nume6 a răspuns:

Dar dc ai luat antibiotice

| anais13 explică (pentru Nume6):

Mi-am scos măselele de minte

| InOrOut a răspuns:

Gata ai covid happy e limpede precum apa de pe litoralul romanesc.