| giada05 a întrebat:

am o mica nelamurire, ce ziceti? greata, dureri de cap, lipsa menstruatie, sani usor sensibili, nervi, somnolenta, dureri de ovare, urinare frecventa, tem.bazala 37, 5, senzatii de foame., simtome de gravida nu? si eu asa cred dar o groaza de teste negative, sa va explic ultima menstra a fost pe 14 martie si pe 28 am avut un contact neprotejat adica s-a ferit el, am facut teste de sarcina si azi cu urina de dim si tot negativ este, oare sa fie o derglare, am avut o pierdere de 7 saptamana in luna dec pe 8, pe 26 dec a fost prima menstra, in ian pe 26, feb nu am avut si ultima a fost pe 14 martie, sa ma duc la un doct momentan nu pot, voi ce credeti? a mai patit cineva asa ceva? multumeasc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt simptome nespecifice, potae fi o viroza minora cuplata cu dereglarile menstruale normale dupa un avort spontan.

Abh
| Abh a răspuns:

S-ar putea sa ai niscaiva chisturi ovariene, fa-ti un control ginecologic.

| giada05 explică:

Multumesc pentru raspuns dar ultima consultatie am avut-o dupa pierdere si nici urma de chisturi se poate intre timp? aveam dor o mica rana pe uter la care am tinut tratament cu ovule si antibiotic, momentan la doct nu pot sa ajung dar va trebui, se poate sa fiu insarcinata si sa am test negativ dar totusi am ceva intarziere nu mai stiu ce sa cred

| cryssa_8542 a răspuns:

Acelasi simpotome am si si eu si am facut o gramada de teste si au iesit negative.