| fugi5555 a întrebat:

Buna, am o problema, eu obișnuiam sa fumez iarba de mult timp și îmi placea mult, dar de la un timp, de când mi-am dat panica pe ecstasy, ma ia paranoia și am stari de panica și de anxietate când fumez și nu stiu de ce. Am avut și mici atacuri de panica și de anxietate pe stare treaza, pare rau ca nu mai pot fuma și totusi îmi doresc, era singura mea metoda de recreație. Sa am duc la un psihiatru? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gothicbat a răspuns:

Da, du-te la psihiatru.

| NUpotiSaintelegi a răspuns:

In P&la mea de copil prost! Cand eram eu mic trebuia sa iei M&M in loc de ecstasy, si trebuia sa tragi faina pe nas in loc de heroină.

| fugi5555 explică (pentru NUpotiSaintelegi):

Măcar stii cati ani am? Cred ca tu esti copilul aici prin felul cum vorbesti