| Annnonimm a întrebat:

Buna am si eu nevoie de ajutor.
Ideea este ca am senzatie de frig mai exact mi se zbarleste peielea pe mine cateodata in ciuda faptului ca nu am temperatura si nici nu sunt racita.noaptea cand dorm si sunt sub patura nu am nici un fel de probleme dar ziua chiar daca sunt imbracata imi este frig.
ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Probabil ca ai un metabolism mai incet si e normal sa iti fie rece ca e frig afara. Imbraca-te mai gros si te vei simti mai binehappy

| ingerashyulyana a răspuns:

Ai circulatia proasta a sangelui. Du-te la medic sa iti prescrie un tratament.