| Alezuza a întrebat:

Buna am si eu o problema cu cosuriile de pe frunte. Imi poate spune cineva ce as putea sa fac ca sa scap de ele am incercat 3 creme dar nu m-au ajutat prea mult. Prietenele mele si le acopera cu fond de ten dar am 14 ani si nu vreau sa folosesc fond de ten de la varsta asta momentan le acopar cu bretonul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte complicat iti pot trece intr-o zi daca urmezi tratamentul de pe site-ul meu www.costeaadi.xtgem.com
dar informatile nu sunt ale mele

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Metoda BonusCum sa scapi de acnee definitiv, dupa doar o noapte
1)

Te speli pe cu sapun Protex.2)

Lasi sapunul sa se usuce.3)

Dai cu Propolis.4)

Apoi intinzi o usoara masca cu pasta de dintiO sa se usuce imediat. O singura noapte si gata.
OBS. 1: Dupa ce te speli cu sapunul, il lasi sa se usuce, apoi nu trebuie spalat. Peste el trebuie aplicat propolisul. La fel, nicipropolisul nu trebuie spalat. Pasta de dinti se aplica peste el. Motivul este ca pasta de dinti aplicata singura poate arde putinfata.OBS. 2: Propolisul aplicat trebuie sa se gaseasca intr-o forma lichida: tinctura de propolis, sau in spray, sau in tub. (existapropolis si tablete sau granule, etc)OBS. 3: In caz ca nu scapi intr-o noapte si mai ramai cu 2-3 cosuri.SOLUTIE REALA 100% OFERITA GRATUIT

4 răspunsuri:
| JustLiv a răspuns:

Incearca sa le storci pe acelea si apoi redu din dietea ta anumita alimente gen suc, cipsuri etc.Le poti manca in continuare insa mai putin.

| Lantiere a răspuns:

Poti folosi cateva creme. Incearca sa nu mananci prostii si daca iti mai apar lasale sa se coaca (sa nu umblii la ele)

| Zarazara a răspuns:

Sunt niste pastile speciale numite homeopatice sau ceva de genu, abia au aparut si sunt f bune!