| Daydream a întrebat:

Hey. Am o problema. Am niste cosuri pe frunte si vreau sa le acopar si sa scap de ele..Nu stiu cum. Nu imi ziceti de fond de ten si de batonul corector ca stiu de ele. Nici nu ma pot duce la dermatolog ca e in concediu si am nevoie sa le acopar sau sa scap de ele acum. Nu stiu ce sa fac, va rog ajutati-ma! Funda. Fara raspunsuri inutile.

Răspuns Câştigător
| StefaniaJess a răspuns:

Buna. Sincer, toti adolescentii au, asa ca, parerea mea este sa nu le mai ascunzi. Dar intrebarea ta era cum sa le ascunzi asa ca o sa-ti raspund. Nu poti face *poc* din degete si sa dispara asa ca iti dau un pont. Tratamentele naturale sunt cele mai bune asa ca uite aici >>> http://www.divahair.ro/......ste_noapte

1 răspuns:
| wolder a răspuns:

Mergi la dermatolog
sau da cu lamaie