| Cookiee9712 a întrebat:

astazi mi-a fost foarte rau. simteam un gol in stomac cu toate ca mancasem. imi venea sa vars aveam ameteli...si tot nu stiu de la ce am avut acea stare... si o am si acumstraight face daca stie cineva ce pot face sa imi treaca. spuneti-mi va rog frumos sadsad dau si funda big hug Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eu_7046 a răspuns:

Nu stiu poate fi orce du-te sa-ti faci o analiza la stomac sau fiara.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Indigestie, toxiinfectie alimentara, gripa, sarcina.

| Lora a răspuns:

Ori ai racit ai luat deja gripa ori ...esti insarcinata.

| cosmina05 a răspuns:

Se poate sa fi facut indigestie. poate ai mancat ceva ce nu ti-a picat bine la stomac, poate fi si din cauza stresului, a oboselei sau a unei sarcini

| Catta a răspuns:

Pai ori indigestie ori mai bine mergi la medic.