| madu997 a întrebat:

Azi am avut o mica problema... eram in microbuz, era aglomeratie si caldut. la un moment dat am inceput sa transpir foarte rau "broboane" de transpiratie mi se scurgeau pe fata, am inceput sa vad incetosat, sa aud un tiuit, sa am ameteli si simteam ca ies flacari din mine, nu stiu ce poate fi, tin sa mentionez ca nu mancasem nimic si ca nu dorm prea mult... Stiti cumva ce poate sa fie?
Multumesc frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Rau de masina.
indicat ar fi sa iei ceva inainte sa te urci in masina/microbuz.
si guma de mestecat este buna happy

| IonutStefan96 a răspuns:

Problema e ca erai in pragu de a lesina!
Deeacum incolo trebui sa mananci cel mai bine dimineata! Daca tii se mai face rau, coboara cat mai repede din masina, riscu deea lesina era de 98% si lesinai! daca masina merge spune-i cuiva ca tie rau! Daca simti ca lesini sa-i spui la o persoana sa te puna in lateral neaparat.In timp ce lesini poti sa te sufoci din cauza limbi! daeea e bine ca un om cand lesina sa die pus in laterar! Ai grija!