| AlexandraS11 a întrebat:

Bună.
azi, după cum bine știți, este Paștele, așa că am cam exagerat cu mancarea ( dulciurile - plăcerea mea vinovată ).
nu exagerez, dar cred că am mancat vreo 15 eclere ( nu de o dată, la anumite intervale de timp ) + separat, crema care se pune în ele.
cat de mult îmi afectează asta silueta? kg?
mulţumesc anticipat. Paşte fericit. :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| petriinna a răspuns:

Depinde de organism

3 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Petru a preveni cateva kilograme in plus, iesi afara si alearga vreo cateva carcuri, poti fi mai sugura ca nu te vei ingrasa cu mult.Pana la urma nu mananci in fiecare zi cate 15 eclere!

| AnonimulCurios a răspuns:

Depinde de organism, avand in vedere ca nu ai mancat tot odata, daca organismul tau digera mancarea rapid nu ai pus nimic pe tine.
Daca esti genul de persoana care oricat de putin ar manca pune imediat kg in plus, atunci s-ar putea sa te fi ingrasat cam mult. laughing
Paste fericit si tie! :*

| Anonymy05 a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti afecteze mult silueta daca ai un organism bine conceput.