| Byyb a întrebat:

Care sunt cele mai la moda culori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| piticoth a răspuns:

Se poartă hainele şi accesoriile în culori vii, excentrice! roz, verde, bleu, galben şi portocaliu...
Culorile sunt una dintre cele mai bune metode pentru a-ţi înveseli fiecare zi! Încearcă să experimentezi asta: poartă haine în culori deschise, cu o croială tinerească, modernă, în care să te simţi bine şi vei alunga cu siguranţă grijile şi tristeţea de lângă tine! Dacă ai pe tine culori care emană energie, încredere şi optimism, nu ai cum să nu te simţi în cea mai bună formă!

Pa-Pa! :]