| theprettylittleliars a întrebat:

Care culori sunt la moda?

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

CULORI PALIDE SI CARAMEL
PORTOCALIU
ALB
FUCSIA
NEGRU
COMBINATIA ALB-NEGRU
GALBEN
NUDE, CULOAREA PIELII
ROSU
ALBASTRU/TURCOAZ

Sursa: http://suntfericita.manager.ro/......2-2068.htm

8 răspunsuri:
| Amaliutss a răspuns:

Pai din cate stiu eu, este albastrul, cremul, negru si griul.

| AlexCrb a răspuns:

Căcăniul!

| rody5 a răspuns:

Cele care ti se potrivesc tie, ca stare, in functie de ambient si de structura corpului intotdeauna! moda e mereu schimbatoare

| AnElIkE a răspuns:

Sezonul asta culoarea care este la moda e albastrulll

| Brunette91 a răspuns:

Hmm, draga mea ..culoriile care-mi plac mie : mov, roz, albastru, galben si verde! big grin

| allllle a răspuns:

Culorile la moda acum sunt Rosu Galben Potrocaliu

| jovy a răspuns:

Albastrul asortat cu maro deschis

| AzZumii a răspuns:

De fapt, culorile care sunt la moda in 2012 sunt : - portocaliu, alb, fucsia, negru, galben, nude, rosu si albastru happy Sper ca ti-am fost de ajutorhee hee Funda?