| GabitzaAlexandr a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta cu un sfat. Vreau sa slăbesc la burta, solduri și fese ce exerciții îmi puteți recomanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Salut,eu recomand o dieta hihg carb, degeaba faci sport daca consumi zahar
http://ray25tm.blogspot.ro/2015/08/cum-sa-pierdeti-in-greutate-fara-va.html

acolo este un program de excertiti cardio acasa fara nici un echipament 30 de minute de nebunie, consumi atat cat daca ai alerga 2, 3 ore, e si modificat ala e mai usor, daca ridici greutati slabesti mai rapid

| apz a răspuns:

Alergatul sau mersul pe bicicletă.