| anonim_4396 a întrebat:

daca as lua astazi memo plus in cat timp isi face efectul? ca peste 2zile am un examen la care am mult de invatat...si as vrea sa stiu daca isi face efectul macar in ziua urmatoare sa ma pot concentra big grinbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Un tratament cu memo pus isi face efectul dupa minim o luna, mai bine te apuci acum de invatat si mananci o ciocolata inainte

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Memo plus isi face efectul cam dupa 6 saptamani de administrare.

| Lacoste a răspuns:

Buna.Nu isi face efectul atat de repede, ar trebui sa iei o luna de zile ca sa aiba vreun efect.

| Alinutaaaalina a răspuns:

Trebuie sa mai treaca o perioada de timp, o saptamana, doua.Nu are cum sa-si faca efectul asa repede.

| BloodstainedMorgue a răspuns:

Hei! Nouă diriga ne-a zis ca memo plus si lecitina sau oricare altele, trebuie să le iei mai din timp(cam cu vreo 2-3 luni inainte), pentru as putea face efectul!
Pentru examenul de maine a-i putea cu o seară inainte sa dormi bine, linistita.Asa,in ziua examenului vei fi relaxata si vei putea să te concentrezi!
Baftă la examen!:*