| EdYsOr112 a întrebat:

Eu sunt un copil mai lenes de felul meu si as vrea sa invat tot ce am de invatat pentru ziua urmatoare de scoala intr-un timp cat mai scurt (1-3h) dar nu stiu cum asa ca va intreb pe voi cum sa invat cat mai repede? Dau FUNDA! happy :p

Răspuns Câştigător
| Assy99 a răspuns:

Si eu sunt la fel tongue
Dar inca n-am gasit-o. Incearca sa iti faci mai intai tema si dupa sa inveti. Mai repejor pare asa.

| EdYsOr112 explică (pentru Assy99):

Acesta nu e inca raspunsul castigor dar multumesc pentru efort :p

| EdYsOr112 explică (pentru Assy99):

Hmmm...cam multi lenesi pe planeta asta...nu crezi? thinking

| Assy99 a răspuns (pentru EdYsOr112):

Pff, unde mai?
Din contra, suntem prea putini si ramanem fara echipa tongue

| EdYsOr112 explică (pentru Assy99):

Aici cam ai dreptate roxy parca m-am plictisit sa fiu printre singurii lenesi din a 12-a :p