| AleeMtf a întrebat:

dau fundita. vreau numai raspunsuri ce la persoane care stiu sigur, nu care isi dau cu parerea! acum 2 luni m-am decolorat la par cu pudra, nu m-am mai si vopsit ca m-am gandit sa nu-l ard asa tare! dar de atunci imi cade parul groaznic, si inainte imi cadea dar acum exagerat de mult. stit ce as putea sa fac, tratamente/ceaiuri/mastii orice! va rog sunt disperata imi iubesc parul enorm! multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Johndoe2023 a răspuns:

Logodnica mea a avut aceeaci problema http://www.efarma.ro/products.php?id=7428 este cam scump totusi si trebuie sa iti iei si samponul energizant de la ei
rezultatele sunt garantate

2 răspunsuri:
| VladHelp a răspuns:

Mergi la un medic specializat in domeniu. Asta e un site de sfaturi si tu ne ceri o parere sigura?

| PrivateUsername12345 a răspuns:

Consulta un medic