| Duucu a întrebat:

De cateva zile am o durere dentara... o durere asemanatoare cu cea a cresterii dintilor,si tot ma influenteaza sa misc dintii, dar durerea trece temporar daca fac asta.Va rog ajutati-ma cu un remediu happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danielaxyz a răspuns:

Salmigrin,il gasesti la plafar

3 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

O sa treaca de la sine.

| Annll a răspuns:

Pai sfatul meu este sa te duci la dentist. Poate nu este nimic grav, dar pentru orice este tratament, asa ca te rog tine cont de asta

| HelloKitty2003 a răspuns:

Dentisul singurul,, remediu'' eficent.