| lore_6901 a întrebat:

De 2 saptamani nu ma simt prea bine, adorm foarte greu si nu pot dormi mai mult de 4-5 ore pe noapte, am senzatii de greata, nu am pofta de mancare, am momente in care nu pot manca nimic cate 2 zile, iar daca mananc fortat ametesc si mi se face rau, sunt aproape tot timpul ametita... ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

E ori tensiunea joasa sau imunitatea scazuta mai bine du-te la un medic

| Emiily a răspuns:

Consulta un medic spune-le parintilor... eventual daca tiai inceput viata sexuala poate nu te-ai protejat...inseamna ca esti gravida. consulta unginecolog in kazul asta

| justme4 a răspuns:

Mie imi lipsesc cunostintele medicale, insa te sfatuiesc sa mergi la medicul de familile, el te va putea ajuta. Numai bine :*

| EverWoW a răspuns:

Nu vreau sa iti dau o veste rea dar cred ca s-ar putea sa ai o boala anume.

| sad6516 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un medic ...ar fi cel mai bine pentru tine

| Marius_3539 a răspuns:

Sa bei cat mai multa apa, minim 2l pe zi. si recomandat sa consulti un medichappy

| Pepsi_1133 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa mergi la un medic

| golank a răspuns:

Ori e anemie ori e sarcina nedorita! Gandeste-te bine ce ai facut in ultimul timp, dar sfatul meu este sa iei repede decizia de a consulta un specialisthappy