| Didiuxx a întrebat:

De ce ma doare foarte tare burta, imi este greata, ma doare capul, si am dureri de spate?crying

Fundoiiii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Poate ca urmeaza sa-ti vina menstruatia, poate ca ai o infectie la vezica sau poate fi o toxi-infectie alimentara - dar asta ar trebui insotita si de diaree.

11 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Nu se stie.Cum am mai spus pot fi din mai multe cauze.De ce nu consulti un medic cat mai repede ca sa nu se agraveze situatia?

| Ea12345 a răspuns:

Pai poate ca acum iti vine prima oara!

| T30D0RA a răspuns:

Iti vine ciclul sau esti insarcinata.

| missGirlDeea a răspuns:

Iti vine minstruatia

| Didiuxx explică:

Cum sa fiu insarcinata ca am 12 ani si nu mi-a venit menstruatia.

| LikeARollingStone a răspuns:

Mie mi se intampla asa cand imi vine menstruatia...totusi ai grija sa nu fii insarcinataworried

| simina96 a răspuns:

Ar putea fi simptome de menstruatie din cate stiuwinking dar poate sa fie si din alta cauza iti recomand sa consulti un doctor durerile astea le ai frecvent?

| NancySweetty99 a răspuns:

Cati ani ai?

| DANU_4412 a răspuns:

O intoxicatie asemanare cu apendixul! Du-te repede la medic!

| Ɗęʋęɲ a răspuns:

Bună.Bănuiesc că îţi vine ciclul.Cam aşa mi-a fost şi mie când mi-a venit.Pa-pa.

| jokker_9817 a răspuns:

Probabil esti insarcinata