| rapid211 a întrebat:

Am o durere in partea de jos a spatelui langa sold ma doare cand ma aplec sau cand ma ridic cand alerg ce credeti ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ketchuppw a răspuns:

Ia niste pastile de ficat, o sa-ti treaca.

4 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Du-te la medic! big grin

| Molecula a răspuns:

Cred ca e o durere de spate. Toata lumea are, mai devreme sau mai tarziu. Du-te la un medic si iti va da tratament.

| danielcherestesbosu a răspuns:

Poate ai facut febra musculara

| Ionutz_Kenzoo_1992 a răspuns:

Posibil sa fie de la febra musculara!