| Catalin_Bogdan_1986_Phny a întrebat:

De ceva timp am pe pleoapa de jos a ochiului drept ca un fel de alunita ..are culoare spre visiniu nu ma doare, nu ma manca. Nu ma deranjeaza, dar vad ca a crescut si nu arata prea frumos...am fost la medic, mi-a prescria canamicina...tot nu trece. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Alunita poate fi daca nu trece.

| AlexSalling a răspuns:

Inexpicabil daca nu atasezi o poza sa o vedem. Ataseaza o poza.