| BogdanAndrei_4408 a întrebat:

De ceva timp incoace nu ma simt bine! Am o stare de oboseala, senzatie de voma si nu am pofta de mancare! Nu am niciun chef. Maine merg sa imi fac analize si o ecografie. dar oare ce as putea avea? DIn ce cauza am aceste simptome?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Buna! Sunt destul de nespecifice simptomele tale. Cauza lor pot fi o boala digestiva sau chiar o boala sistemica. Ar fi bine sa mergi la medic pentru consult si investigatii, asa cum ti-ai propus. Multa sanatate!

| Justmed a răspuns:

In cel mai bun caz este o cadere psihica, dar poate fi si de la glanda tiroida sau de la stomac, poate fi orice.ai ales bine ca vei merge la medic

| alexutza1183 a răspuns:

Numai doctorul poate sa iti spuna...e bine ca mergi sa iti faci analize...multa sanatate!

| sefwefhiff a răspuns:

Nu e nevoie de funda...nu cred ca sunt multi doctori avizati pe aici asa ca cel mai bine e sa nu te increzi decat pe ce va scrie pe hartie!