| coooooo a întrebat:

De dimineata m-am trezit cu o durere groaznica la piciorul drept.Nu ma doare daca ating sau ceva ma doare cand il misc si ma doare sus la pulpa.De la ce poate fi sau poate fi grav? Si cum pot scapa de durere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o pozitie nefireasca cand ai dormit sau inainte de somn daca l-ai fortat intr-o anumita pozitie (trece dupa vreo 3 zile durerea sau 1).

| Cosmotel a răspuns:

Ai facut efort ieri? incearca sa ti-l masezi usor si sa nu-l mai fortezi.

| coooooo explică (pentru Cosmotel):

Efort nu am facut. am sa'l masez sper sa'mi treaca:-s

| adrian902 a răspuns:

Poate ai dormit rau.sau poate ai febra musculara daca ai alergat sau mai stiu eu ce.maseaza-ti piciorul si iti va trece.sau baga-l in apa fiebinte cu sare.

| apreutesii a răspuns (pentru adrian902):

Da asa cred si eu k ai dormit rau sau e vreo febra musculara. trece singura in cateva zile.