| Mihai1000 a întrebat:

Buna, de o saptamana cam asa ma mananca în fund rau de tot de îmi vine sa îmi rup pielea. Va rog ajutati-ma știți cumva ce poate fi? Eu ma gandesc sa nu-mi fi facut o iritatie dar nu știu ce sa zic... nu-mi mai trece deloc! Si nu e sa zici ca nu ma spal sau de astea! Am facut aproape orice dar nu-mi trece! Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Văd că te cam mănâncă, cu întrebările astea tâmpite pe care le scrii. Probabil te mănâncă locul unde trebuia sa ai clitorisul.

| Mihai1000 explică (pentru darrio2007):

Poate te mananca si pe tine locul unde trebuia sa ai creierul?

| darrio2007 a răspuns (pentru Mihai1000):

Dupa ce ca postezi numai intrebari tampite, tot tu esti cu clanța mare.
Tipic, naiv(sa nu zic altceva) si rău de gură. Mai iesi din casă si socializează că te-ai impuțit in casă.

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca ii iese clitorisul.
https://www.tpu.ro/......dau-funda/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai oxiuroza

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Cu siguranta oxiuri. Verifica scaunul dacă nu cumva ies viermii din el. Dacă da, mănâncă acreală si usturoi... Poti da cu usturoi în zona anusului si vor ieși....morti happy

| joghu22 a răspuns:

Posibil viermisori.