| Girly97 a întrebat:

Din cand in cand ma trezeste mama dupa 3-4 ore dupa ce m-am culcat si dupa ce ma trezeste simt soc deodata si frica mare... De ce? Nu-mi place asta... FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoressa a răspuns:

Un somn normal este alcatuit din mai multe cicluri; un ciclu de somn dureaza aproximativ 3 ore; trezirea in timpul unui ciclu de somn poate duce la stari pe care le descrii tu.

| Girly97 explică (pentru doctoressa):

Va multumesc mult! happy Este totusi ceva ce pot face in caz ca acest incident se repeta? happy

2 răspunsuri:
| Fortune a răspuns:

Sa nu te mai trezească, lol