| Mia999 a întrebat:

Buna dragilor, am o mare problemă de ieri la amiază. Mi-a iesit o bubiţa umflătură nu stiu ce e... langa vagin afara. nu stiu sa explic. undeva intre.vagin si fund... si ma doare si mananca... ce poate fi? Ce ma sfătuiţi sa fac? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristinaSNC a răspuns:

Probabil e ceva ca un fel de cos, daca arata ca un cos poti incerca sa o spargi si sa o storci ca pe un cos. Nu cred ca e ceva grav. Daca vrei poti sa te duci sa te vada un medic. happy

| scr a răspuns:

Cred ca e varice, dar e bine sa te duci sa te vada un specialist ca sa fii sigura.