| Alliss91 a întrebat:

Buna dragilor! Cine imi spune si mie care e cel mai bun spital din Sibiu pentru niste analize de laborator mai sigure si rezultat mai rapid. Multumesc, astept raspuns de la voi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Polisano (fie te duci pe str Constituției, fie pe str Izvorului, adică în incinta spitalului de Urgență, au și acolo un sediu) sau la Policlinica Medica. Cred că îți trebuie un bilet de trimitere, ori de la medicul care te va consulta la clinica privată, ori de la medicul de familie. Sănătate!
.

1 răspuns: