| Alli23 a întrebat:

Este normal ca un om suferind de distonie-neurovegetativa, sa se simta rau dupa o noapte nedormita? Poate muri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MarryBlake a răspuns:

Salut. Este NORMAL .....eu la fel am distonie si foarte des ma simt rau, fara nopti nedormite...Nu-ti fa griji ca nu este fatalbig grinBea niste apa cu zahar si iti va fi mai binewinking

| aina76a a răspuns:

Da. este normal sa te simti rau dupa o noapte nedormita. nu, nu se moare din asta.