| iubita23 a întrebat:

Imi puteti recomanda o doctora buna ginecolog din Ploiesti?
P.S ar fi primul control ginecologic.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iubita23 explică (pentru ɹαℓυ):

Multumesc,dar nu inteleg ceva, in link vad ca scrie cabinete medicale Ploiesti si cand apas pe link adresa este in Bucuresti.

| ɹαℓυ a răspuns (pentru iubita23):

Str Valeni Nr 20 (langa Banca Transilvania, in spatele Catedralei)
Ploiesti, Prahova
Telefon: 0244.55.00.55 | 0733.55.00.55

| AFR81 a răspuns (pentru ɹαℓυ):

Ai fost vreodata consultata de aceasta doamna doctor? Ai idee cine e, cum se poarta cu pacientii, cat de competenta e? Daca doar ai cautat pe google "cabinete ginecologie Ploiesti", sa stii ca e posibil sa-i faci mai mult rau celei ce a pus intrebarea.

| ɹαℓυ a răspuns (pentru AFR81):

Da, stiu. A fost cineva cunoscut mie la dansa. O zi buna!