| ioana1997 a întrebat:

ma numesc Ioana. va rog, imi doresc nespus sa slabesc... ajutati-ma cu niste diete... dar nu imi spuneti nu manca aia, aia si aia. Vreau, pur si simplu, niste diete. Va multumesc. Funda si vot! pupici!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Zazu a răspuns:

Dietele contin nu "aia", nu "ailalta". Tie iti place sa mananci, simplu de tot, asa cum ne place la toti.
Nimeni, care e sanatos la cap, nu o sa iti dea o dieta.Habar nu avem cati ani ai, cate kg, daca suferi cu tiroida, daca ai probleme grave de sanatate, daca mananci sanatos sau nu.
Nu exista diete miraculoase, singurul lucru care iti foloseste este mancarea sanatoasa si sportul. Daca nu ai chef de sport incearca sa mananci sanatos, fara zahar, fara sucuri carbogazoase, fara grasime, fara prajeala, in definitv... fara "aia" si "ailalta".

| Euuw a răspuns:

Add scliparici96 ..hai sa ardem kilogramele impreunawinking

| Alecsa90 a răspuns:

Incearca sa mananci disociat, sa bei 2 litri de apa pe zi sau pur si simplu inainte de fiecare masa bea 2 pahare de apa pentru a te"balona"putin! Si pe langa asta fa putina miscare!