| Zennooonn a întrebat:

Hey TPU( dau funda) va rog spuneti-mi niste regimuri ca sa slabesc NU vreau diete va rog mult dau funda va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| stupid a răspuns:

Am mai spus cuiva, simplu, inainte de orice masa bea vreo doua pahare de apa, nu manca dupa ora 6 7 seara, si incearca sa mergi cat mai mult pe jos sau sa alergi. mai usor de atat nu se poate happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consumă multe fructe și legume proaspete, pâine și cereale integrale, lactate și brânzeturi degresate, miere de albine și zahăr brun, prăjituri de casă, ciocolată amăruie, carne slabă, hidratare zilnică (1.5-2 litri de apă plată), ulei de măsline, etc.
Evită pe cât de mult conservele, mezelurile, margarina, fast-food-ul, sucuri acidulate (în mod expres, cele negre), tocături, prăjeli, carnea grasă, maioneză, cremă, etc.
Alimentela trebuie preparate prin fierbere, înăbușire sau fripte!
calorii.oneden.com, asta ca să vezi valoarea calorică a alimentelor.
Cele trei mese și cele două gustări să fie servite cât mai la ore fixe. Trebuie să mănânci puțin și des.
Să nu o dai în extrema cealaltă cu slăbitul că ajungi anorexică.
Problema cea mare constă în a învăța să mănânci!
La 12 ani practică un sport de performanță!
Pa, pa.

| lookingforlove a răspuns:

Salut! treci la un regim vegetarian.cred ca te-ar ajuta cel mai bun.la fel, chefirul te ajuta mult. Serios, diversitatile de salata te ajuta cel mai mult, fructele, sucurile naturale, carnea alba la gratar. daca vrei carne, atunci e cea mai buna la gratar. nu te abtine de multe, pentru ca insasi pofta duce la un drum gresit. principalul, e sa te motivezi si sa vrei cu adevaratwinking Bafta! Totul va fi ok cu vointa!

| LoveIsForFree a răspuns:

Spoort.

| AmSaniMistoLaAvatar a răspuns:

Nu manca tot felul de prostii! [ fast-food sau alte chestii]
Mai putina paine.
Si fa aerobic in casa! Gasesti pe net.:d
Fundaaa?batting eyelashes

| Rhea_5727 a răspuns:

Incearca niste exercitii pentru lucrarea abdomenului, picioarelor sau pentru zona in care vrei sa slabesti.Eu una consider ca sunt mai potrivite.