| Zennooonn a întrebat:

Hey TPU( dau funda) va rog spuneti-mi niste regimuri ca sa slabesc NU vreau diete va rog mult dau funda va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| FlaviaLove a răspuns:

Pune pe radio/youtube. cateva melodii asculta si fa abdomene inainte sa realizezi o sa faci 100 de abdomene si slabesti foarte multkiss

2 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Deci cica vreau regimuri dar nu vreau diete? cum vine asta dieta=regim ((beyy este acelasi lucrulaughing

| mefree2fly a răspuns:

Incearca sa mananci mai putina paine.sau inlocuieste painea alba cu cea negra, seara nu manca nimic, eventual un mar sau un iaurt. Sarituri cu coarda, 50 - 100 abdomene in fiecare seara, si cand ai timp un jogging de vreo 30 de minute. Eu asa am slabit 2 kg in 2 saptamani happy Bafta