| tina9206 a întrebat:

Buna ma numesc Ionela si am si eu o intrebare pentru toti cei de TPU anul trecut am tinut si eu dieta daneza timp de o luna si 2 saptamani si recunosc ca am slabit in acest intervat de timp 11kg adica inainte de dieta aveam 70kg si dupa dieta am mai ramas cu 59kg intrebarea mea ar fi urmatoareabig grinE CE NU MA MAI INGRAS DELOC? recunosc mananc paine,ciocolata, beau cola si ma ingras 1-2kg apoi in cel mult 3 zile la dau jos fara sa fac nimic astept raspunsurile si sfaturile voastre merci pupici.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Skywalker16 a răspuns:

Buna,e putin cam sumbru felul in care ai pierdut 11 kg in doar o luna si 2 saptamani adica cred ca daca chiar a fost asa e posibil sa iti fi afectat intr-un fel metabolismul.

| tina9206 explică (pentru Skywalker16):

Buna eu am vorbit foarte serios cand am zis ca am slabit 11kg in doar o luna si 2 saptamani

| Skywalker16 a răspuns:

Ok am inteles atunci cred ca cel mai potrivit pentru tine ar fi sa ceri opinia unui specialist si aici ma refer la un medic, sa-i spui ce ti s-a intamplat probabil ca va gasi cea mai buna solutie pentru tine.