| anonim_4396 a întrebat:

Mâna mea (dreaptă) tot tremură de azi dimineață probabil pentru că mi-a fost amorțită mâna foarte mult în timp ce dormeam. Trebuie să scriu ceva neapărat și scriu urât, dezordonat și e enervant. Ce pot face să nu mai tremur laughing)?
Dau fundă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anndreeacatalinna a răspuns:

Incearca sa faci exercitii usoare cu ea ca sa nu mai fie amortita. incearca sa scrii pe o foaie chestii banale, poate te vei obisnuii putin. daca nu, ai rabdare! laughing

| MyDreamsss a răspuns:

Du-te la farmacie sau doctor. rolling on the floor Sau, pune o compresa cu gheta. straight face