| D3nisa_4160 a întrebat:

Pateul (conserva) ingrasa? Am mancat 2 felii de pate cu paine neagra.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nici vorba. Daca mancai 2 cutii da, dar asa nu-ti fa probleme!
Bafta! :*

| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Nu, mai ales la 2 felii nicidecum sa te ingrasi funda?

| andreylarentiu a răspuns:

Da...chiar f mult! o sa te faci cat vacalaughing)

| SoulReaver a răspuns:

Da ingrasa. aaa si cum spunea un prieten de al meu : si un pahar de apa daca iti cade bine ingrasa.

| Rebel_9342 a răspuns:

Cu siguranta nu... iar painea neagra nici vorba de ingrasare big grinbig grin