| anonim_4396 a întrebat:

Salut, azi am mâncat 8 felii de pâine albă.

4 cu miere
4 cu dulceată de căpşune

Are ceva?

Mi se va intampla ceva?

Mă voi îngrăşa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Salut
Nu, nu te vei ingrasa dar mierea și dulceața aia au zahar, ținând cont că limita pe zi de zahar ca sa ai un corp sănătos e de 25gr gândește te și tu. Oricum, nu te vei ingrasa strict de la astea dar dacă mananci mult și întreci numărul de calorii pe care îl consumă corpul tau zilnic te vei ingrasa, nu mult( nu vizibil
) dar asta e ideea.
See youwinking

| TobiasAlx a răspuns (pentru Sekim):

Ms pentru răspuns?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acum ar fi perfect sa alergi, ai energie multa, nu te ingrasi, undeva la 400 de calori

| Alverto a răspuns:

Data viitoare încearcă o salată

| tombraiderunderworld a răspuns:

Salut. Nu ti se va intampla nimic, numai sa nu mananci asa in fiecare zi.