| Diamondsz a întrebat:

Bună seara. Am și eu o dilemă. Nu mi-a mai venit menstruația de o lună, adica luna martie.
In ianuarie și februarie, totul a fost normal. Dar luna aceasta am avut problema.
Menționez că am 14 ani și că de 2 ani cred că s-a reglat cât de cât menstruația.
Niște ajutor?...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Poti avea mereu surpize din partea ei.Dar o sa iti vina fara doar si poate.

| Kida14 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat sunt de aceeasi varsta cu tine, dar a doua luna mi-a venit, si am avut o mica hemoragie, desi s-ar putea sa iti intarzie...

| Diamondsz explică (pentru Kida14):

A avut o întârziere mai lungă, acum m-am liniștit, căci mi-a venit. Mulțumesc de răspuns.